į pradžią
 
 
 
 


Taupymo sprendimai šaldymo ūkiui


Taupymo sprendimai šaldymo ūkiui

E-Cube


E-Cube tai-šaldymo prietaisų elektros energijos taupymo įrengimai.Ar žinojote kad...?

Šaldymas suvartoja 18,7% pasaulio elektros energijos! Įdiegus E-Cube ženkliai sumažinamas elektros energijos suvartojimas, sumažėja jūsų sąnaudos, išauga pelnas ir kartu kovojama prieš klimato atšilimą.


Kaip E-CUBE taupo?

Šaldymo įrengimai dirba ciklais, įsijungia ir išsijungia, palaikydami reikiamą temperatūrą. Paprasčiau tariant, jie reaguoja į cirkuliuojančią oro temperatūrą, ir nusprendžia, kada jiems įsijungti ir išsijungti. Tai vadiname veikimo ciklais. Cirkuliuojančio oro temperatūra šaldytuve greitai keičiasi, žymiai greičiau, nei maisto esančio jame. Kad atstatyti reikiamą temperatūrą, įsijungia šaldymo kompresorius, nors jis yra visiškai tam tikrais momentais nereikalingas. Šie įsijungimai papildomai suvartoja elektros energijos ir didina įrengimų trintį bei nusidėvėjimą.

Šioje vietoje įsijungia E-CUBE. Jis pagamintas iš medžiagos, imituojančios užšaldytą maistą. Maisto sudėties simuliatorius atkartoja maisto temperatūrą 10 mm gylyje. Dėl savo specialios sudėties E-CUBE užtikrina, kad laikomo šaldiklyje maisto temperatura bus tiksliai tos temperatūros, kaip nustatyta produkto laikymo sąlygų reikalavimuose. Šaldytuvo termostato daviklis, kontroliuojantis kompresorių, įstatomas į prietaisą E-CUBE. Taip ženkliai sumažinamas įsijungimo ciklų dažnumas, paremtas maisto, esančio šaldytuve, temperatūra, o ne cirkuliuojančio oro temperatūra.

Paprastai šaldytuvai padaro bent 12 ciklų per valandą, o vitrinos su atvirais displėjais netgi iki 20 ciklų per valandą. Įdiegus E-CUBE sprendimą, įsijungimo ciklų skaičius gali būti sumažinti iki 80% ir sutaupyti virš 35% elektros energijos.